Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

QUBİT YURT DIŞI EĞİTİM firması amatör ruhla, profesyonel hizmet amacıyla bir ayağı Türkiye/İzmir bir ayağı Malta/St julien ve İrlanda/Dublin de olmak üzere kurulan, işi sadece Malta ve İrlanda olan resmi vergi levhası ve ofisi olan bir firmadır. Firmamız 2 çoçukluk arkadaşı olan kişilerin yurt dışında dil okulu hayali kurup birinin Malta’ya diğerinin İrlanda’ya gidip hayallerini gerçekleştirdikten sonra İzmir’e dönüp yaşadığı tecrübeleri diğer insanlara aktarma gayesi ile kurulmuştur.

  • En Uygun Fiyat Garantisi

    Diğer firmalardan aldığınız farklı teklifler olması durumunda bizlere danışarak yeni bir teklif isteyebilirsiniz.

  • Kişisel Tecrübe

    Dil okulu tavsiyelerimizi kataloglara veya öğrencilerimizden duyduklarımıza göre değil bizzat öğrencilik tecrübemizle yapıyoruz

  • Aklınızda Soru Kalmasın

    Sadece şu anda değil; yurt dışındayken dahi bir sorun yaşarsanız e-posta ve whatsapp hatlarımızdan iletişim kurarak çözüm bulabilirsiniz.

MİSYONUMUZ

Malta’ya ve İrlanda’ya gidicek tüm öğrencilerin ne şartlarla ve kıt kanaat son paralarıyla buraya hayallerini yaşamak, İngilizce öğrenip kariyerlerinde basamak atlamak için geldiğini biliyoruz. Burada geçireceğiniz kısıtlı sürenin sizin için en yararlı,verimli geçmesi için edindiğimiz tecrübeleri sizinle paylaşacağız ki bu sayede bizim yaşadığımız maddi, manevi  kayıpları siz yaşamayacaksınız!

VİZYONUMUZ

3 aylık dil eğitimine için gittiğimiz Malta’da ve İrlanda’da  farklı okullar da eğitim gördük ve A1 seviyesinden başladığımız ingilizce seviyemizi C1 olarak bitirdik ve şahane rüya gibi anılar ile dolu 1 yıl geçirdik... Çok ama çok eğlendik,çok öğrendik, çok gezdik hayallerimizi yaşadık ve çok sevdik Maltayı ve İrlandayı. Dil eğitiminin yanı sıra dünyanın her yerinden arkadaş edindik. Kişisel gelişimimiz için çok yararlı oldu ve ufkumuzu açtık dünyanın 85 milyondan büyük olduğunu farkettik ve daha nice tecrübeler edindik. İşte bu 1 yıllık Malta ve İrlanda yaşantımız boyunca gittiğimiz okullardan çalıştığımız iş yerlerinden,gezdiğimiz gördüğümüz ülkelerden bir çok arkadaşımız oldu, az çok her okulun hakkında bilgi edinme şansımız oldu bazı okulları kendimiz tecrübe ettik, edindiğimiz tecrübelerimizi sizinle paylaşmak için çıktık bu yola . Acentalar size sadece katalog üzerinden okul önerebilir veya satabilir emin olun ki hayatında Malta’ya ve ya İrlandaya hiç gitmemiş  havasını almamış yurt dışında öğrencilik yapmamış biri size nasıl yardımcı olabilir ne danışabilirsiniz veya orda başınıza bir olay gelse nasıl yardımcı olabilir ? Eğer bize Malta ve İrlanda dil okullarından bektilerinizi, hedeflerinizi bize söylerseniz size bu yolculukta yardım etmekten mutluluk duyarız. Sizi sadece Malta’ya ve İrlanda’ya göndermekle kalmıyoruz dil eğitiminiz süresince Malta ve İrlanda’da yanınızda bulunup sizinle ilgilenmeye ve devam ediyoruz. Malta ve İrlanda da geçirdiğiniz sürenin en verimli olması için sizlerle birlikte yan yana olacağız.

Videolarımızı İzleyin

Referanslarımız

Öğrencilerimiz Ne Diyor?